Po konferencji Apple wiedzieliśmy, że aktualizacja do systemu iOS 10 ruszy już niebawem. Najnowszy system miał wprowadzić sporo zmian, które według Apple spodobają się użytkownikom. Potwierdzamy, że iOS 10 jest już w Polsce, wystarczy poszukać czy aktualizacja w ustawieniach jest już dostępna.

 

Apple w trakcie konferencji poinformowało, że najnowsza aktualizacja ukaże się dopiero 13.09.2016 roku, więc wielu fanów musiało jeszcze poczekać na te najnowsze oprogramowanie. Już wczoraj uzyskaliśmy pierwsze informacje o tym, że w Polsce system jest gotowy do pobrania i można zacząć go instalować na swoich urządzeniach (iPhone 6s, 6s Plus, 6, 6 Plus, SE, 5s, 5c oraz 5). Jeden z naszych czytelników podzielił się z nami tą informacją, przesyłając nam screena, w którym jego iPhone pobiera już najnowszy system. Warto zapoznać się z zapisem, który informuje, że wersja 10 jest jedną z najbogatszych w możliwości i funkcje jaka dotychczas się ukazała.

Aktualizacja do iOS 10 / fot.użytkownik Betii
Aktualizacja do iOS 10 / fot.użytkownik Betii

Oprócz nowości jakie obiecywał Apple (na powyższym screen) nie możemy nie wspomnieć o najnowszym interfejsie, który odświeża nam codzienny obraz naszej tapety.

Aktualizacja systemu iOS 10 / fot. użytkownik Betii
Aktualizacja systemu iOS 10 / fot. użytkownik Betii

W celu zainstalowania systemu należy wejść z poziomu telefonu do „ustawienia – ogólne – uaktualnienie” albo z poziomu komputera poprzez aplikacje iTunes. Nasza redakcja radzi jednak trochę poczekać, aż spora część klientów zainstaluje ten najnowszych system i przetestuje go na własnej skórze. Tak samo jak w Androidzie, tak samo w iOS nie musimy od razu instalować nowego oprogramowania. Dzięki temu unikniecie ewentualnych problemów z systemem, który może wyjść np. z błędami. Oczywiście decyzja należy do was.

Źródło: własne / użytkownik Betii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here