Seria Moto P30 zadebiutuje 15 sierpnia

0
hub.91mobiles.com

Wszystkie dotychczasowe informacje ukazywane w sieci świadczyły, że Lenovo podczas spotkania w Chinach zaprezentuje tylko jeden model smartfona. Okazuje się jednak, że na chińskiej stronie Lenovo pojawiły się trzy nowe karty nieznanych dotąd modeli z rodziny P30. W opisach niestety nie ma szczegółowych informacji, ani zdjęć, ale niewykluczone, że to właśnie podczas spotkania w Chinach Lenovo zaskoczy nas nowymi produktami.
 
Jedyne informacje, jakie znajdziemy to dostępne warianty smartfonów, które przedstawiają się w sposób następujący:
 
– Moto P30 Note będzie dostępny w dwóch wariantach: 4 GB pamięci operacyjnej RAM + 65 GB pamięci ROM lub 6 GB pamięci operacyjnej RAM + 64 pamięci ROM.
 
– Model P30 Play będzie oferować 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci na dane, ale dostępny będzie w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnej i białej.
 
– P30 natomiast będzie dostępny wyłącznie z 6 GB pamięci operacyjnej RAM, ale za to w dwóch wariantach pamięci na dane – 64 GB oraz 128 GB. Ten model będzie również dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej oraz „Aurora”.
 
Źródło: mysmartprice.com

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAndroid 9.0 Pie, mimo, że stabilny to wciąż wadliwy
Następny artykułSmartfon Oppo F9 będzie miał premierę już 15 sierpnia
Młody, niezależny realnie patrzący w przyszłość. Indywidualny charakter z dużą potrzebą wyrażania własnego zdania. Pozytywie patrzę w przyszłość, a do życia podchodzę z dużą ilością tolerancji. Informatyka daje mi możliwość wyrażania własnej osobowości i kreatywności połączonej z pasją.