Galaxy S9 – ten sam ekran, drobne zmiany?

0
fot. CNET

Pojawiają się plotki, że nowy flagowiec Samsunga nie będzie się zbytnio różnić pod kątem wyglądu w stosunku do obecnego S8. Mają się jednak pojawić nowe funkcje oraz usprawnienia.

 

Samsung obecnie może świętować sukces najnowszego Galaxy S8. Po bardzo pochlebnych recenzjach, mimo ceny niczym “androidowy iPhone” telefon cieszy się sporym zainteresowaniem.

fot. TechConfigurations

Obydwa modele – Galaxy S9 i S9 Plus – posiadać mają dokładnie te same ekrany, co obecne flagowce, czyli następująco 5,77″ oraz 6,22″. Różnice będą dostrzegalne w szczegółach. Małym rozczarowaniem była chociażby obecność fizycznego czytnika linii papilarnych na tyle urządzenia, zamiast wbudowanego w wyświetlacz zamiennika.

Te i inne niedogodności mają zniknąć wraz z premierą dziewiątej już wersji Galaxy S. Zmierzy się ona z nadchodzącym iPhone 8.

ŹRÓDŁONextPowerUp
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDeutsche Telekom nie zamierza sprzedać T-Mobile Polska
Następny artykułLaptop dla studenta do 1000zł
Przyszły student informatyki, przynajmniej w teorii. Człowiek z milionem pomysłów na minutę i komputerowy esteta, dla którego nawet kolor kondensatorów ma znaczenie. W głowie rządzi ścisły umysł, w sercu hula dusza humanisty. Pokaże wam świat technologii z perspektywy (bardzo) młodej osoby.