fot. Razer

Na targach CES 2017 Razer zaprezentował coś bardzo zaskakującego. Zapewne widzieliście stanowiska komputerowe z trzema monitorami? Jeden z najbardziej znanych producentów sprzętu gamingowego postanowił stworzyć coś w tym stylu… tylko że w laptopie.

 

Pomijając już sam fakt obecności trzech ekranów o wielkości 17,3 cala warto dodać, że każdy z nich posiada rozdzielczość 4K. To daje nam powierzchnię roboczą o łącznych rozmiarach 11520 na 2160 pikseli. Za wydajność odpowiadać ma karta graficzna Nvidia GTX 1080.

Pomimo obecności trzech monitorów, Razerowi udało zachować się grubość urządzenia na poziomie innych siedemnastocalowców przeznaczonych do gier.

fot. Razer

Projekt jest jeszcze w fazie prototypu i nie wiadomo, jaki będzie efekt końcowy. Osobiście sceptycznie podchodzę do trzech monitorów 4K, które ma uciągnąć pojedynczy GTX 1080. O ile wystarczy to do codziennego zastosowania, o tyle w przypadku gier może okazać się, że zabraknie mocy.

Aktualizacja

I've just been informed that two of our prototypes were stolen from our booth at CES today.We have filed the necessary…

Opublikowany przez Min-Liang Tan Niedziela, 8 stycznia 2017

 

Razer poinformował, że dwa prototypowe modele laptopa Valerie zostały skradzione z targów CES. Do kradzieży doszło około godziny szesnastej w niedzielę 8 stycznia. Firma prosi o kontakt wszystkie osoby, które wiedzą coś o kradzieży, za pomoc w odnalezieniu notebooków wyznaczona została nagroda w wysokości 25 tysięcy dolarów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here