Potężny edytor zdjęć za darmo! Oszczędź 800 zł

0
fot. DxO

Na rynku jest wiele programów do edycji grafiki, jednak te, które oferują mnogość funkcji, kosztują często kilkaset złotych. Teraz macie okazję uzyskać program do profesjonalnego retuszu kompletnie za darmo.

 

DxO Optics Pro 9 Elite to oprogramowanie, dzięki któremu możemy edytować zdjęcia również w formacie RAW. Aplikacja przyda się nie tylko profesjonalistom, ale również amatorom, którzy nie są obeznani w ręcznej korekcji ustawień. W DxO Optics znajdziemy opcje, które automatycznie poprawią jakość zdjęć oraz opcje, które pozwalają na całkowicie manualne manipulowanie ustawieniami. Program dobiera również ustawienia do konkretnych modeli aparatów, co przyda się szczególnie tym, którzy retuszują zdjęcia w formacie RAW.

fot. DxO

Aby uzyskać program za darmo należy przejść na stronę sharewareonsale.com i kliknąć przycisk “Download DxO Optics Pro 9 Elite now”. Następnie trzeba wypełnić formularz i kliknąć “Give it to me now”. Teraz klikamy na link w sekcji DIRECTIONS aby uzyskać klucz aktywacyjny, którego podajemy przy pierwszym uruchomieniu aplikacji.

Miłego korzystania!

źródło: DxO, sharewareonsale.com

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSamsung Galaxy S7 Edge w wersji Pearl Black wchodzi do sprzedaży
Następny artykułHuawei P9 i Mate 8 dostają Androida 7.0 Nougat
Przyszły student informatyki, przynajmniej w teorii. Człowiek z milionem pomysłów na minutę i komputerowy esteta, dla którego nawet kolor kondensatorów ma znaczenie. W głowie rządzi ścisły umysł, w sercu hula dusza humanisty. Pokaże wam świat technologii z perspektywy (bardzo) młodej osoby.