fot. DxO

Na rynku jest wiele programów do edycji grafiki, jednak te, które oferują mnogość funkcji, kosztują często kilkaset złotych. Teraz macie okazję uzyskać program do profesjonalnego retuszu kompletnie za darmo.

 

DxO Optics Pro 9 Elite to oprogramowanie, dzięki któremu możemy edytować zdjęcia również w formacie RAW. Aplikacja przyda się nie tylko profesjonalistom, ale również amatorom, którzy nie są obeznani w ręcznej korekcji ustawień. W DxO Optics znajdziemy opcje, które automatycznie poprawią jakość zdjęć oraz opcje, które pozwalają na całkowicie manualne manipulowanie ustawieniami. Program dobiera również ustawienia do konkretnych modeli aparatów, co przyda się szczególnie tym, którzy retuszują zdjęcia w formacie RAW.

fot. DxO

Aby uzyskać program za darmo należy przejść na stronę sharewareonsale.com i kliknąć przycisk „Download DxO Optics Pro 9 Elite now”. Następnie trzeba wypełnić formularz i kliknąć „Give it to me now”. Teraz klikamy na link w sekcji DIRECTIONS aby uzyskać klucz aktywacyjny, którego podajemy przy pierwszym uruchomieniu aplikacji.

Miłego korzystania!

źródło: DxO, sharewareonsale.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here