Pomarańczowi stracili kontakt ze światem

0
orange.com

Klienci sieci Orange od wczoraj mają problemy z korzystaniem z usług telefonicznych, wysyłaniem SMS czy dostępem do Internetu. Wszystko dzieje się z powodu dwóch awarii następujących dzień po dniu i obejmujących prawie cały obszar kraju.

 
Odwiedzając oficjalny profil Orange Polska na Facebooku klienci skarżą się na problemy techniczne leżące po stronie Operatora. Dla wielu użytkowników oznacza to utrudniony kontakt ze światem, a dla firm uniemożliwia im wykonywanie pracy. Osoby korzystające z usług pomarańczowej sieci skarżą się również na brak profesjonalnej pomocy i narzekają na powolne rozwiązywanie problemu. Patrząc na mapę Polski w serwisie downdetector.pl awarią objęte są miasta takie jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań czy Trójmiasto. Mimo, że usterka ma charakter ogólnokrajowy Operator nie wie w jak szybkim czasie jest w stanie rozwiązać problem. Orange nie podaje konkretnego terminu rozwiązania problemu, prosi o cierpliwość i wyrozumiałość.
 

orange.com

 
Źródło: msn.com

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSkype for Business = Microsoft Teams
Następny artykułJak wymienić wyświetlacz w telefonie Samsung Galaxy Note 8?
Młody, niezależny realnie patrzący w przyszłość. Indywidualny charakter z dużą potrzebą wyrażania własnego zdania. Pozytywie patrzę w przyszłość, a do życia podchodzę z dużą ilością tolerancji. Informatyka daje mi możliwość wyrażania własnej osobowości i kreatywności połączonej z pasją.