play.pl

Sieć Play niedawno wprowadziła nowy sposób dokonywania płatności za oferowane usługi za pomocą aplikacji PLAY 24.

 

play.pl

 
System PLAY 24 pozwala sprawdzić m.in. numer faktury, kwotę do zapłaty, bieżące połączenia czy wykorzystane pakiety. Dotychczas, aby opłacić fakturę abonamentową należało iść na pocztę, do banku lub zalogować się na internetowej stronie naszego banku i dokonać płatności kartą lub przelewem.
 
play.pl

 
Rzecznik prasowy Marcin Gruszka napisał na oficjalnym blogu, że od niedawna w aplikacji PLAY 24 umieszczono przycisk, który pozwala na przekierowanie na stronę internetową banku i dokonanie płatności bez potrzeby wypełniania stosownych danych. Całe rozwiązanie wydaje się być udogodnieniem pozwalającym zaoszczędzić czas i ilość kliknięć. Operator zapewnia, że nowa metoda płatności zapewnia komfort i bezpieczeństwo transakcji – nie sposób się z tym nie zgodzić.
 
Wszystko byłoby idealne gdyby nie pobieranie opłaty za dokonanie płatności w systemie PLAY 24. Za udogodnienie w postaci przekierowania na stronę banku i automatyczne zlecenie zapłaty pobierana jest opłata w wysokości 1 zł. Widać, że Play jest kuty na cztery łapy dając własnym klientom udogodnienie, za które i tak on zapłaci.
 
A Wy jak oceniacie ten krok operatora Play?
 
Źródło: msn.com

2 KOMENTARZE

  1. mam w dupie play.właśnie zmieniłem operatora i to aż trzy numery przeniosłem.Niech dalej inwestują w celebrytów zamiast w infrastrukturę to na pewno będą mieli klientów.

    • Moim zdaniem uważam, że nowe rozwiązanie może usprawnić płatności jednak nadal nie rozumiem dlaczego za udogodnienia należy dodatkowo ponosić opłaty. Osobiście posiadam numer w Play ale tylko ze względu na zasięg sieci – uważam, że oferty konkurencyjnych operatorów są bardziej korzystne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here