Pierwsza niedziela bez handlu za nami – aplikacja ,,Niedziele wolne od handlu”

0
gazetakrakowska.pl

Za nami dopiero, co pierwsza niedziela bez handlu, a dla osób, które szczególnie są zorganizowane powstała nowa aplikacja dostępna w Google Play ,,Niedziele wolne od handlu”. Jest to narzędzie, które pomaga nam zaplanować tydzień i zakupy w ciągu tygodnia, gdy w najbliższym czasie będzie niedziela bez handlu.
 
Mobilna aplikacja pozwala sprawdzić w dokładnie, jakie niedziele nie zrobimy zakupów w centrach handlowych. Możemy w niej ustawić stosowne przypomnienia o tym, że w najbliższą niedzielę zakupów nie mamy planować i że warto pomyśleć o tym wcześniej. Dni wolne od handlu zaznaczone są kolorem czerwonym, natomiast dni z czerwoną obwódką oznaczają skrócony czas otwarcia sklepów jak np. w przypadku Wielkiej Soboty czy Wigilii.
 

fot. Jakub Schulz

 
Oprogramowanie umożliwia synchronizację z Kalendarzem Google.
 
Czy ta aplikacja ułatwi nam życie skoro w mediach od tygodnia zapowiedziana jest niedziela bez handlu? Hmm oceńcie sami w komentarzach.
 
Źródło: play.google.com

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNowości na temat słuchawek APPLE AIRPODS 2
Następny artykułAplikacja dzięki której kupisz bilet do komunikacji miejskiej 50% taniej
Młody, niezależny realnie patrzący w przyszłość. Indywidualny charakter z dużą potrzebą wyrażania własnego zdania. Pozytywie patrzę w przyszłość, a do życia podchodzę z dużą ilością tolerancji. Informatyka daje mi możliwość wyrażania własnej osobowości i kreatywności połączonej z pasją.