PanParagon – aplikacja do przechowywania paragonów

0

Jeśli kiedyś spotkała Was sytuacja, w której chcieliście dokonać wymiany sprzętu na gwarancji i był potrzebny do tego celu paragonu, którego nie mieliście to aplikacja PanParagon jest dla Was. To banalnie proste narzędzie do przechowywania cyfrowych kopii paragonów.
 
Na początek warto zauważyć, że aplikacja dostępna jest za darmo i nie wyświetla reklam. Paragony możemy przechowywać w pamięci naszego urządzenia lub w chmurze. Na plus zasługuje fakt, że nie ma obowiązku posiadania konta, a te możemy założyć w każdej chwili. PanParagon obsługuje różne waluty dzięki temu możemy korzystać z aplikacji przy zagranicznych zakupach.
 

msn.com

 
Oprogramowanie może pobierać zdjęcia zapisane z galerii lub wykorzystać aparat smartfonu. Przy dodawaniu paragonu do bazy aplikacja sama znajduje krawędzie skanowanego papieru i rozpoznaje tekst. Niestety aplikacja nie jest w stanie rozpoznać konkretnych produktów, ale potrafi poprawnie rozpoznać nazwę sklepu i zapłaconą kwotę. Jeśli sklep jest znany oprogramowanie automatycznie przypisze paragon do odpowiedniej kategorii (ubrania, elektronika, motoryzacja, meble).
 
Do paragonu możemy dodać zdjęcie zakupionego przedmiotu, notatkę, a także oznaczyć czas trwania gwarancji, czy czas na zwrot towaru.
 
msn.com

 
Zapisane paragony można wyszukać za pomocą nazwy sklepu lub kategorii. W razie potrzeby możemy bez problemu wydrukować kopię paragonu lub zapisać, jako PDF na telefonie i udostępnić.
 
Źródło: msn.com 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułFar Cry 5 – znamy już wymagania sprzętowe na PC
Następny artykułPowerbank od jutra w sklepach Biedronka
Młody, niezależny realnie patrzący w przyszłość. Indywidualny charakter z dużą potrzebą wyrażania własnego zdania. Pozytywie patrzę w przyszłość, a do życia podchodzę z dużą ilością tolerancji. Informatyka daje mi możliwość wyrażania własnej osobowości i kreatywności połączonej z pasją.