W końcu po długim czasie oczekiwania, znany dobrze z reprezentowania Ninjas in Pyjamas – Maikelele wystąpi z nową drużyną! Będzie on grał pod banderą Teamu Dignitas.

 

Już od długiego czasu w Sieci krążyły plotki o nowym składzie, który miałby namieszać na scenie Counter-Strike’a. Mowa tu oczywiście o międzynarodowej drużynie, której jednym z przedstawicieli miał być grający w takich drużynach jak G2 czy NiP – Maikelele. Gracze Diginitas mają już pewne doświadczenie ze wspólną grą, gdyż trójka z nich reprezentowała kiedyś barwy G2 (obecnie FaZe Clan).

Przez pewien czas krążyły plotki, jakoby do zespołu miał dołączyć Polak – ex-gracz Kinguin, czyli Paweł „Innocent” Mocek, ten jednak wybrał grę w niemieckiej organizacji Penta Sport.

Obecny skład drużyny Diginitas prezentuje się w następującym składzie:

-Mikail „Maikelele” Bill
-Ricardo „fox” Pacheco
-Joakim „jkaem” Myrbostad
-Ruben „RUBINO” Villarroel
-Faruk „pita” Pita

Czy jest to dobry ruch? Moim zdaniem dla samych graczy jak najbardziej, jednak co do organizacji mam pewnie wątpliwości. Parę miesięcy wcześniej przy doskonałych wynikach graczy obecnego North, którzy reprezentowali Dignitas rozwiązano kontrakty podczas, gdy obecnie drużyna ta osiąga spore sukcesy (m.in. Półfinał IEM Katowice 2017). Tak więc myślę czy dla samej organizacji nie jest to krok w tył. Jednak, jak będzie przekonamy się już niedługo, a to wszystko leży w rękach samych graczy.

Źródło: hltv.org

Autor: Kuba Jędryka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here