Nowy przeciek, znamy kolory obudów i ceny Galaxy S8

0
Wizualizacja Samsunga Galaxy S8

Evan Blass z Evleaks po raz kolejny wrzucił w Internet potężną bombę. Znamy już, w jakich kolorach będzie Galaxy S8 oraz w jakiej cenie kupimy go i jego większego brata z dopiskiem “Plus”.

 

W sieci pojawia się coraz więcej informacji o nadchodzącym flagowcu Samsunga. Ostatnio mówiliśmy o jego wyglądzie, zaś teraz dowiedzieliśmy się o kolorach i cenach. Co do kolorów – S8 dostępny będzie w kolorach: Black Sky, Orchid Grey oraz Arctic Silver. Przynajmniej te wersje widać na zdjęciu.

Co ważniejsze, Evan podał również ceny urządzeń w Euro.

Samsunga Galaxy S8 kupimy w cenie 799 euro, czyli około 3400 zł, zaś S8+ dostępnie będzie za 100 euro więcej, a więc za nieco ponad 3800 zł. Ceny naprawdę spore. Oczywiście wciąż możemy gdybać o polskich cenach, bowiem z nimi nigdy nic nie wiadomo.

ŹRÓDŁOThe Verge
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSuper Mario Run na Androida już 23 marca
Następny artykułCzym zaskoczy nas nowy Android O?
Przyszły student informatyki, przynajmniej w teorii. Człowiek z milionem pomysłów na minutę i komputerowy esteta, dla którego nawet kolor kondensatorów ma znaczenie. W głowie rządzi ścisły umysł, w sercu hula dusza humanisty. Pokaże wam świat technologii z perspektywy (bardzo) młodej osoby.