Nowa funkcja Instagrama

0
instagram.com

Zespół Instagrama w ciągu kilku tygodni ma wydać aktualizację dla aplikacji na system Android i iOS, która będzie umożliwiała podejrzenie, kto obserwuje nasz profil.

 
Funkcja ma być przydatna dla osób, które posiadają bardzo dużą liczbę Obserwujących na swoim profilu, a sprawdzenie, kto faktycznie przegląda nasz profil okazuje się bardzo czasochłonne. Właściciele Instagrama wychodzą naprzeciw wszystkim użytkownikom. Po stosownej aktualizacji przy profilu danego użytkownika pojawi się nowa ikona pozwalająca sprawdzić czy dana osoba obserwuje nasz profil czy też nie. Z tego małego udoskonalenia ucieszą się zapewne osoby, które posiadają swoje fanpage czy profile publiczne, ponieważ to oni mają dużą liczbę Obserwujących sięgającą tysięcy.
 
Źródło: msn.com

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułStoreDot – technologia szybkiego ładowania
Następny artykułKoniec z piractwem na Chomikuj.pl
Młody, niezależny realnie patrzący w przyszłość. Indywidualny charakter z dużą potrzebą wyrażania własnego zdania. Pozytywie patrzę w przyszłość, a do życia podchodzę z dużą ilością tolerancji. Informatyka daje mi możliwość wyrażania własnej osobowości i kreatywności połączonej z pasją.