Nieoficjalne informacje o Galaxy S8+

0

Większy brat bliźniak nadchodzącego S8 jest obecnie sporym obiektem zainteresowań mediów. Do sieci wycieka jego nieoficjalna specyfikacja.

 

O nowych flagowcach Samsunga wiemy coraz więcej. Niedawno mogliśmy podziwiać domniemany prototyp Galaxy S8, zaś teraz przybywa informacji o jego większym koledze – S8+.

fot. Sammobile

Galaxy S8+ będzie wyposażony w ekran Super AMOLED o przekątnej 6,2 cala i rozdzielczości Quad HD, 4 GB RAM, a także rozszerzalną pamięć o wielkości 64 GB. Z dodatkowych funkcji warto wymienić skaner tęczówki, bezprzewodowe ładowanie oraz odporność na kurz i wodę (IP68). Nie znamy jednak procesora, jaki znajdzie się w urządzeniu, jednak najbardziej prawdopodobnymi kandydatami są Snapdragon 835 oraz Exynos 9.

Nie znamy również pojemności baterii, ale wśród dodatków mają pojawić się słuchawki firmy AKG. Ta obecność była tylko kwestią czasu po dokonaniu przejęcia przedsiębiorstwa Harman przez Samsunga.

ŹRÓDŁOSamMobile
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPierwszy SUV włoskiej marki w ponad 100-letniej historii Alfy Romeo
Następny artykułApple Park na ukończeniu, otwarcie w kwietniu
Przyszły student informatyki, przynajmniej w teorii. Człowiek z milionem pomysłów na minutę i komputerowy esteta, dla którego nawet kolor kondensatorów ma znaczenie. W głowie rządzi ścisły umysł, w sercu hula dusza humanisty. Pokaże wam świat technologii z perspektywy (bardzo) młodej osoby.