Media wiedzą jak podkręcać atmosferę. Nokia nie dość, że pozuje na pierwszych „nieoficjalnych” zdjęciach to jeszcze poznaliśmy prawdopodobne ceny pierwszych wariantów modelu D1C.

 

O powrocie producenta Nokia na rynek mówi się od dawna. Już dziś wiemy, że fiński producent z pewnością wróci, a zaprezentowanie nowych smartfonów to tylko formalność i kwestia czasu. Do sieci przedostała się także informacja o pierwszej cenie modelu Nokia D1C. Według portalu Nokiapoweruser najtańsza wersja wspomnianego wcześniej modelu ma kosztować zaledwie 150 dolarów. To stosunkowo nieduża cena i wszystko wskazuje na to, że producent zamierza wejść na rynek z dość agresywną polityką cenową. Telefon D1C w uboższej wersji ma posiadać 5 calowy wyświetlacz Full HD oraz 2 GB RAM.

Fiński producent przygotował również droższą o 50 dolarów wersje z 5,5 calowym wyświetlaczem Full HD z pojemnością 3 GB RAM-u. Już teraz wszyscy wyczekują najnowszych smartfonów, które przypomnijmy będą pracować na systemie Android, prawdopodobnie Nougat. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko wyczekiwać najbliższych lutowych targów, na których poznamy wiele nowości, również tych od HMD Global.

Źródło: Nokiapoweruser.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here