Koncepcja nowego iPhone’a XI

0
youtube.com

Od kilku dni w Internecie krążą wzmianki o nowej wizji iPhone XI. Koncern z logiem nadgryzionego jabłka zapowiedział, że od tego roku wszystkie modele będą wyposażone w mniejsze wcięcie w górnej części ekranu.

Koncepcja skrywana pod tajemniczą nazwą iPhone XI posiada zauważalnie mniejsze wcięcie w górnej części ekranu urządzenia. Wcięcie ekranu skrywa kamerę, moduł TrueDepth oraz dobrze grający głośnik. Takie rozwiązanie jest możliwe dzięki postępowi technologicznemu, który pozwala na zintegrowanie kamery z TrueDepth. To pozwala na zmniejszenie całej konstrukcji urządzenia.

valuewalk.com

Zaprezentowany smartfon wyposażony został również w węższe ramki okalające ekran oraz dwa moduły na karty SIM. Zastosowanie podwójnego modułu kart SIM jest jeszcze niepotwierdzone, a nowa koncepcja iPhone’a XI raczej nie pojawi się na rynku konsumenckim w tym roku.

Źródło: idropnews.com

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAndroid 8.1 ocenia szybkość publicznych sieci Wi-Fi
Następny artykułOUKITEL K10 – pancerny telefon z mocarną baterią
Młody, niezależny realnie patrzący w przyszłość. Indywidualny charakter z dużą potrzebą wyrażania własnego zdania. Pozytywie patrzę w przyszłość, a do życia podchodzę z dużą ilością tolerancji. Informatyka daje mi możliwość wyrażania własnej osobowości i kreatywności połączonej z pasją.