Polska gra “klocki” darmową aplikacją tygodnia na iOS

0

Gra autorstwa Macieja Targoniego o jakże znajomym tytule Klocki dostępna jest teraz za darmo w sklepie AppStore w ramach akcji Free iOS App of the Week.

 

Miło jest słyszeć o tym, że Apple doceniło naszego rodzimego producenta. Klocki zostały zaprezentowane 13 lipca 2016 roku jako kolejna gra Macieja po sukcesie Hook’a. O grze rozpisują się takie serwisy jak chociażby WCCFTech.com.

Klocki to relaksująca gra, która posiada szereg różnych funkcji. Celem gracza jest połączenie różnych linii, by stworzyły całość. W tle gra przyjemna muzyka, autorstwa Wojciecha Wasiaka.

Już dzisiaj możecie pobrać Klocki za darmo na dowolne urządzenie z iOS. Ważnym jest jednak posiadanie systemu w wersji 8 lub nowszej. Download TUTAJ.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPride w kwalifikacjach do DremHacka
Następny artykułJak wymienić wyświetlacz w telefonie Samsung Galaxy J7 2016?
Przyszły student informatyki, przynajmniej w teorii. Człowiek z milionem pomysłów na minutę i komputerowy esteta, dla którego nawet kolor kondensatorów ma znaczenie. W głowie rządzi ścisły umysł, w sercu hula dusza humanisty. Pokaże wam świat technologii z perspektywy (bardzo) młodej osoby.