HTC Ocean Note z niesamowitą kamerą?

0

Rok 2016 nie był zbyt przyjemny dla HTC. Firma, będąca w bardzo złej sytuacji finansowej, wciąż jednak walczy o powrót na rynek.

 

Tak oto w pierwszym kwartale 2017 roku ukażą się trzy nowe smartfony. Jednym z nich będzie Ocean Note, który wyróżniać ma się bardzo dobrą kamerą. Zaufane źródła podają, iż w rankingu DxOMark aparat z Ocean Note zajął pierwsze miejsce, wyprzedzając obecnego lidera, jakim jest Google Pixel.

Wiemy również, że producent zrezygnował z portu jack na rzecz standardu USB-C, który zyskuje na popularności głównie przez nowego iPhone 7. Smartfon oferować ma DualSIM, w którym jedna z kart może pracować w sieci 4G, zaś druga w 3G. Niestety nie ma informacji o konfiguracji sprzętowej urządzenia.

Oprócz Ocean Note HTC szykuje także model X10. X10, nazywany Alpine, prawdopodobnie zostanie wyposażony w procesor Helio P15, wspierany przez 3 GB RAM. Event, na którym powinny zostać zaprezentowane nowe modele telefonów zaplanowany jest na 12 stycznia, jednak nie wiadomo, jakie urządzenia ujrzą światło dzienne.

ŹRÓDŁOMySmartPrice
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSurface Studio sprzedaje się nadzwyczaj dobrze
Następny artykułCES 2017: Nowe Samsungi z serii A będą wodoodporne
Przyszły student informatyki, przynajmniej w teorii. Człowiek z milionem pomysłów na minutę i komputerowy esteta, dla którego nawet kolor kondensatorów ma znaczenie. W głowie rządzi ścisły umysł, w sercu hula dusza humanisty. Pokaże wam świat technologii z perspektywy (bardzo) młodej osoby.