Hewlett Packard Enterprise sprzedaje swoją siedzibę!

0
designmatic.com

Hewlett Packard Enterprise to firma, która powstała w 2015 roku z połączenia się firm HPE i HP Inc. Aby ciąć koszty szefostwo zdecydowało, że do końca 2018 roku opuści swoją centralę w Palo Alto w Kalifornii.

 
Nowym centrum dowodzenia ma stać się obecna siedziba Aruba Networks’a w Santa Clara w Kalifornii. Firma HP Inc. zostanie w dotychczasowej lokalizacji w Palo Alto. Pracownicy HPE zostaną rozdzieleni między trzy inne obiekty należące do firmy.
 
Hewlett Packard Enterprise wyjaśnia, że nie potrzebuje tak dużego kompleksu. Dalszy plan szukania oszczędności obejmuje również zmniejszenie zagranicznych oddziałów oraz zwolnienie 10% pracowników (ok. 5 tys. osób).
 

Siedziba HPC/crn.pl

 
Według niepotwierdzonych informacji celem firmy jest stworzenie sprawniej działającej organizacji skupionej na kluczowych biznesach.
 
Źródło: crn.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKomornik zagląda do naszych telefonów
Następny artykułSztuczna inteligencja zagląda w świat prawniczy
Młody, niezależny realnie patrzący w przyszłość. Indywidualny charakter z dużą potrzebą wyrażania własnego zdania. Pozytywie patrzę w przyszłość, a do życia podchodzę z dużą ilością tolerancji. Informatyka daje mi możliwość wyrażania własnej osobowości i kreatywności połączonej z pasją.