GRUDNIOWY FILMBOX 8/24

0
fot. Jakub Schulz

Nudne, zimowe wieczory?
Wejdź na technologiczna.pl i zacznij z Nami odliczać dni do Świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia będziemy przedstawiać Wam trzy propozycje filmowe.

 
,,Babskie wakacje”
 
Tytuł oryginalny: Snatched
 
Gatunek: Komedia
 
Produkcja: USA
 
Premiera: 4 sierpnia 2017 (Polska) 10 maja 2017 (Świat)
 
Amy porzucona przez chłopaka przekonuje swoją ostrożną matkę, aby obie wyjechały na wycieczkę do Ekwadoru. Na miejscu przypadkowo poznają znajomego i zostają porwane do dżungli. Czy uda im się przetrwać, wyprowadzić w pole porywaczy i wrócić do cywilizacji? Zależy to od łączących je więzi.
 

 
,,Mroczna wieża”
 
Tytuł oryginalny: The Dark Tower
 
Gatunek: Fantasy, Horror
 
Produkcja: USA
 
Premiera: 11 sierpnia 2017 (Polska) 27 lipca 2017 (Świat)
 
Roland Deschain – ostatni rycerz, który w efekcie niekończącej się walki zostaje uwięziony razem z Człowiekiem w Czerni – Walterem O’Dimem. W ostatecznej walce spotyka się dobro i zło, a stawką jest Mroczna Wieża, która spaja dwa światy. Tylko Roland może powstrzymać Człowieka w Czerni przed jej zburzeniem.
 

 
,,Annabelle: Narodziny zła”
 
Tytuł oryginalny: Annabelle: Creation
 
Gatunek: Horror
 
Produkcja: USA
 
Premiera: 11 sierpnia 2017 (Polska) 19 czerwca 2017 (Świat)
 
Kultowy powrót serii Annabelle. Po tragicznej śmierci córki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z sierocińca. Nowi lokatorzy stają się celem opętanego dzieła rąk lalkarza – Annabelle.
 

 
Opracowanie własne

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułLista najpopularniejszych serwisów gwarancyjnych na rynku urządzeń mobilnych
Następny artykułNowy Asus ZenFone 4 PRO już w Polsce
Młody, niezależny realnie patrzący w przyszłość. Indywidualny charakter z dużą potrzebą wyrażania własnego zdania. Pozytywie patrzę w przyszłość, a do życia podchodzę z dużą ilością tolerancji. Informatyka daje mi możliwość wyrażania własnej osobowości i kreatywności połączonej z pasją.