fot. Jakub Schulz

Nudne, zimowe wieczory?
Wejdź na technologiczna.pl i zacznij z Nami odliczać dni do Świąt Bożego Narodzenia. Każdego dnia będziemy przedstawiać Wam trzy propozycje filmowe.

 
,,Piła: Dziedzictwo”
 
Tytuł oryginalny: Jigsaw
 
Gatunek: Horror
 
Produkcja: Kanada, USA
 
Premiera: 27 października 2017 (Polska) 20 października 2017 (Świat)
 
Policja w mieście odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media trąbią o obecności seryjnego mordercy. Miasto wynajmuje detektywów, niestety Ci nie są w stanie odszukać sprawcy wszystkich morderstw. Gdy na jaw wychodzi szczegół, który wiedzie do sprawcy okazuje się, że John Kramer nie żyje.
 

 
,,Inxeba. Zakazana ścieżka”
 
Tytuł oryginalny: The Wound
 
Gatunek: Dramat
 
Produkcja: Francja, Holandia, Niemcy, RPA
 
Premiera: 27 października 2017 (Polska) 22 stycznia 2017 (Świat)
 
W RPA do dziś praktykuje się objęty ścisłą tajemnicą rytuał męskiej inicjacji. Xolani to jeden ze strażników, który raz do roku wraca w rodzinne strony i staje się mentorem obrzędu. Kwanda to młody chłopak, który żyje w mieście i pod presją swojego ojca zgadza się uczestniczyć w wydarzeniach. Szybko odkrywa prawdziwe oblicze i intencje owego obrzędu – przeciwstawia się i neguje sens rytuału.
 
https://www.youtube.com/watch?v=2Upo2fc2bHQ
 
,,Liga sprawiedliwości”
 
Tytuł oryginalny: Justice League
 
Gatunek: Akcja, Sci-Fi
 
Produkcja: USA, Kanada, Wielka Brytania
 
Premiera: 17 listopada 2017 (Polska) 13 listopada 2017 (Świat)
 
Film Sci-Fi, który ukazuje losy Bruce Wayne zafascynowanego czynem Supermana. Następne odkrywa groźnego wroga, którego postanawia pokonać. O pomoc prosi Batmana i Wonder Women. Razem próbują przekonać metaludzi do współpracy. Liga super bohaterów staje przed trudnym wyzwaniem uratowania planety przed atakiem katastroficznych rozmiarów. Czy nie okaże się za późno?
 

 
Opracowanie własne