mensxp.com

Jak wiecie, firma Google znana jest z smartfonów serii Pixel, a jakiś czas temu na rynku ukazały się słuchawki Pixel Buds – sprzęt, który nie integruje się z urządzeniami mobilnymi i może mieć inne funkcje, niż tylko słuchanie muzyki. Amerykańska firma nie zaprzestaje swojego rozwoju i planuje stworzyć kolejny produkt – smartwatch.
 
Informację wydał sam Evan Blass, więc jest ona bardzo prawdopodobna, bowiem Blass jest jednym z najbardziej pewnych i najpopularniejszych leaksterów. Przekazał on, że amerykańska firma ma w planach zaprezentować swojego smartwatcha razem z premierą flagowca Pixel 3 i Pixel 3 XL.
 
Najistotniejsze jest to, że Google bezpośrednio od 2016 roku daje wskazówki, że chciałoby i ma w planach stworzenie własnego autorskiego smartwatcha. Jak wiemy rynek takich urządzeń w ostatnim czasie radzi sobie słabo i nie mamy pewności, że inteligentny zegarek z serii Pixel wiele zmieni w tej sprawie.
 
Póki co są to tylko plany, a jak się przekonaliście pewnie nieraz bywa to różnie z zamiarami dużych firm. Jednak niewykluczony jest to, że na temat smartwatcha Google dowiemy się nieco więcej najprawdopodobniej w okolicach wakacji bieżącego roku. Niewątpliwe jest to, że wielu miłośników amerykańskiego producenta ucieszyłaby wiadomość o nowym gadżecie – tym bardziej pierwszym  z tego typu.
 
Źródło : twitter.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here