Google Maps pomoże ci przenieść się do Disneylandu

0
sharetu.com

Wizyta w Disneylandzie to marzenie wielu dzieci oraz dorosłych.  Jednak bilety wstępu do tego typu parków rozrywki bywają bardzo drogie, a przed wejściem można zastać ogromne kolejki, a czekanie w nich może przeciągnąć się nawet do kilku godzin. Szczęśliwy dzień dla osób które marzą o wizycie w Disneylandzie! Google oraz Disney zaoferowało wirtualną wycieczkę.
 
W ofercie Google Maps pojawiła się możliwość zobaczenia atrakcyjnego parku Disneyland w Kalifornii za pośrednictwem Street View. Dzięki tej technologii możemy swobodnie spacerować po 11 alejkach tematycznych wchodzących w skład całego kompleksu.
 
Oczywiście taka wirtualna wycieczka nie zastąpi realnego doświadczenia, jednak jest to niesamowite doświadczenie. Osoby planujące wyjazd do tego parku rozrywki mogą zobaczyć czego się spodziewać. Dzieci, które uwielbiają Disney’a także będą zachwycone tym, że chociaż na chwilę mogą poczuć się jakby tam naprawdę były.
 
Takie przedsięwzięcie jest bardzo ciekawe. Z jednej strony umożliwia zobaczenie najciekawszych miejsc w Disneylandzie. Dodatkowo pomoże zaoszczędzić pieniądze jednocześnie spełniając w części marzenia wielu dzieci oraz dorosłych. Z pewnością Disneyland będzie teraz najbardziej wirtualnie oblegany.
 
Źródło: theverge.com

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTańsza wersja Macbooka Air – czy to możliwe?
Następny artykułWalka z nielegalnymi użytkownikami Spotify
Młody, niezależny realnie patrzący w przyszłość. Indywidualny charakter z dużą potrzebą wyrażania własnego zdania. Pozytywie patrzę w przyszłość, a do życia podchodzę z dużą ilością tolerancji. Informatyka daje mi możliwość wyrażania własnej osobowości i kreatywności połączonej z pasją.