Galaxy S8 z trybem podobnym do Continuum?

0
Wizualizacja Samsunga Galaxy S8

Do sieci trafiło zdjęcie slajdu z rzekomej prezentacji nadchodzącego flagowca Samsunga. Przedstawia ono “Desktop Experience”, które jest łudząco podobne do trybu Continuum, znanego z mobilnej wersji Windowsa 10. 

 

Chociaż tryb Continuum nie sprawił, że zainteresowanie nowymi Lumiami od Microsoftu wzrosło, to jednak z pewnością przykuło uwagę wielu osób. Teraz plotki donoszą, że Samsung planuje zaimplementować podobne rozwiązanie w nadchodzącym Galaxy S8.

fot. phonearena.com

W trybie “Desktop Experience” będzie możliwość stworzenia ze smartfona stanowiska komputerowego, wyposażonego w monitor, klawiaturę oraz myszkę. Może to być ciekawe rozwiązanie dla mobilnych osób, które nie chcą korzystać z laptopów. W końcu telefon schowamy do kieszeni, zaś peryferia naszego “zestawu komputerowego” mogą zostać w domu. Czyżby nadchodziła era smartphone-PC? Oceńcie sami.

ŹRÓDŁOPhoneArena
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułHuawei P8 Max w bardzo atrakcyjnej cenie!
Następny artykułZobacz jak potężny mech stawia pierwsze kroki
Przyszły student informatyki, przynajmniej w teorii. Człowiek z milionem pomysłów na minutę i komputerowy esteta, dla którego nawet kolor kondensatorów ma znaczenie. W głowie rządzi ścisły umysł, w sercu hula dusza humanisty. Pokaże wam świat technologii z perspektywy (bardzo) młodej osoby.