Firmę myPhone, znaną teraz bardziej pod nazwą mPTech czekają zmiany. Producent wreszcie zakończył przetargi w zakresie serwisu wybierając nowy Autoryzowany Serwis dla swoich produktów firmę SBE.

 

Rynek autoryzowanych punktów serwisowych dość mocno walczy o każdego klienta biznesowego. Z racji przybywającej ilości producentów elektroniki mobilnej podczas przetargów liczą się nie tylko możliwości, powierzchnia, wykwalifikowanie, ale również cena, która odgrywa najważniejszą rolę. Polsko-francuska firma SBE właśnie poinformowała swoich klientów oraz rynek serwisowy o wygraniu przetargu na wykonywanie napraw produktów firmy myPhone dla sieci Orange. Trzeba przyznać, że to dość duże zaskoczenie, ponieważ SBE w ostatnim czasie zdobyło również autoryzację serwisową firmy LG oraz Oppo. Dziś (na razie tylko informacyjnie) do tego grona dołączyła również polski producent myPhone.

W samym komunikacie nie mamy zbyt dużej informacji oraz szczegółów, jednak spodziewać się możemy, że SBE oprócz napraw telefonów będzie obsługiwać również inne produkty producenta dla sieci Orange. W tym miejscu warto dodać, że Informujemy, że z dniem 5 października myPhone Sp. z o.o. zmieniła nazwę na mPTech Sp. z o.o. Polski producent nie zajmuje się już tylko i wyłącznie produkcją. W portfolio tego producenta elektroniki użytkowej oprócz telefonów pojawiły się nawet telewizory. Obserwując rozwój polskiego gracza, pomysłodawcy „sub-marki Hammer” stwierdzam, że serwis SBE będzie miał pełne ręce roboty. Na koniec przypomnę jeszcze aktualnie mPTech naprawia telefony (oraz inne produkty) między innymi w swojej siedzibie we Wrocławiu.

Źródło: SBE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here