Facebook Watch – otwarta wojna z Netflix i YouTube

0
next.gazeta.pl

Usługa Facebook Watch ma udostępniać na podobnych zasadach popularnych dotąd platform streamingowych filmy i seriale. Według statystyk firma Marka Zuckerberga stawia rozwój tej funkcji na pierwszym miejscu. To z kolei oznacza otwarcie wojny z popularnymi serwisami takimi jak Netflix i YouTube.

 
Facebook planuje na poważnie zawalczyć o blisko 2 mln swoich użytkowników. Prace nad autorskimi serialami już trwają. Na portalu swoją premierę miał już zespół muzyczny U2. Facebook dodał już do swojej oferty relacje na żywo z bezpłatnych wydarzeń sportowych i zamierza wykupić prawa do pokazywania bardziej popularnych sportów.

Usługa na razie dostępna jest tylko w Stanach Zjednoczonych, ale są już plany, aby udostępnić ją na resztę świata. Będziemy na bieżąco informować, kiedy usługa pojawi się w Polsce.

Źródło: msn.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak skutecznie napisać pismo reklamacyjne do sprzedawcy?
Następny artykułKontrola Internetu nie tylko w Chinach – filtry nakłada Estonia
Młody, niezależny realnie patrzący w przyszłość. Indywidualny charakter z dużą potrzebą wyrażania własnego zdania. Pozytywie patrzę w przyszłość, a do życia podchodzę z dużą ilością tolerancji. Informatyka daje mi możliwość wyrażania własnej osobowości i kreatywności połączonej z pasją.