fot.PhoneArena.com

Premiera Samsunga Galaxy S8 zbliża się nieubłaganie. Medialne plotki często potrafią zamieszać na rynku urządzeń mobilnym. Oprócz przecieków dotyczących specyfikacji technicznej w internecie pojawia się wiele zdjęć. Nie wszystkie z nich to koncepcje zdjęć internautów.

 

Im bliżej oficjalnej premiery Samsunga Galaxy S8, tym coraz więcej informacji w Sieci na temat tego flagowca. Dotychczas nie mieliśmy okazji ujrzeć zbyt dużej ilości zdjęć, które mogłyby wskazywać na wyczekiwanego smartfona. W internecie pojawia się wiele koncepcji jak urządzenie może wyglądać, jednak w dniu dzisiejszym jeden z chińskich portali udostępnił zdjęcie, które wskazuje na koreańskiego flagowca. Wygląd telefonu potwierdza dotychczasowe informacje pochodzące z plotek. Pamiętajmy, że i w tym przypadku nie mamy 100% pewności dotyczącej zdjęcia udostępnionego przez portal Weibo.

fot.weibo.com

Według różnych medialnych przecieków wszystko wskazuje na dwa warianty S8 z różnymi przekątnymi wyświetlacza (5,1 i 5,5 cala lub nieco większe) tym razem tylko w kombinacji z zakrzywionym wyświetlaczem, który możemy dostrzec na powyższym zdjęciu. Samsung zdaje sobie sprawę, że po ostatniej wpadce modelu Note 7 należy zainteresować, przyciągnąć klientów. W przypadku wyświetlacza możemy się spodziewać panelu w rozdzielczości 4K UHD, o którym mówi się już od dawna nie tylko w przypadku Samsunga.

fot.youtube / 4K UHD

Kolejną bardzo prawdopodobną informacją jest znacznie większa powierzchnia wyświetlacza, która w tym przypadku „zmusi” producenta do usunięcia przycisku home. Powyższe zdjęcie również potwierdza, że flagowce Samsunga 8 generacji mogą nie mieć fizycznego i bardzo popularnego przycisku. W takim przypadku wszystko wskazuje również na dodatkową przestrzeń wyodrębnioną na przycisk ze skanerem linii papilarnych. Pojawiły się podejrzenia, że urządzenie może przypominać smartfona konkurencji LG V10 lub V20 z dodatkowym ekranem na funkcje, tylko w przypadku Galaxy S8 byłoby to na ekranowy przycisk home połączony ze skanerem linii papilarnych.

Media donoszą, że flagowy smartfon miałby zadebiutować 18 kwietnia w sklepach, więc datę premiery możemy przewidywać na targi w Barcelonie (27 luty – 3 marzec). Czy wszystkie dotychczasowe dane się potwierdzą? Dowiemy się tego w niedługim czasie.

Źródło: dailymail.co.uk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here