Czy doczekamy się Revolut z Apple Pay?

0
revoult.com

Prace wdrożeniowe Apple Pay do usługi Revolut wywołują sporo kontrowersji w sieci. Twórcy niejednokrotnie sugerowali, aby zaimplementować płatności mobilne do usługi ale dotychczas okazało się to bezskuteczne.
 
Choć nadal nie mamy potwierdzonych informacji to możemy domyślać się, że Apple Pay pojawi się w Revolucie najpóźniej w sierpniu. Możliwe, że takie zjawisko zaobserwujemy już pod koniec lipca.
 
Z kolei na francuskiej podstronie Apple związanej z usługą Apple Pay pojawiła się wiadomość, która sugeruje, że w najbliższych dniach klienci Revoluta będą mogli skorzystać z płatności mobilnych.
 
Jest do doskonała informacja dla wielu użytkowników, których banki nie wspierają jeszcze Apple Pay jako płatności mobilnej.
 
Źródło: community.revoult.com

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak skutecznie ukryć urządzenie szpiegowskie?
Następny artykułNowy MacBook Pro 15 z i9 działa ale z obniżoną wydajnością…
Młody, niezależny realnie patrzący w przyszłość. Indywidualny charakter z dużą potrzebą wyrażania własnego zdania. Pozytywie patrzę w przyszłość, a do życia podchodzę z dużą ilością tolerancji. Informatyka daje mi możliwość wyrażania własnej osobowości i kreatywności połączonej z pasją.