CES 2017: Nowe Samsungi z serii A będą wodoodporne

0

Modele z serii A są bardzo ciepło przyjmowane na rynku. Dzięki zastosowaniu lepszych materiałów nie porównuje się już telefonów Samsunga do mydelniczek, jak niegdyś. Teraz przed targami CES pojawiają się pierwsze informacje, jakoby nowa odsłona serii była wodoodporna.

 

Do targów CES 2017 pozostało jeszcze kilka dni. Wiemy, że Samsung szykuje coś wyjątkowego, zaś sytuację podgrzewają przedpremierowe informacje – czy to oficjalne, czy też nieoficjalne. Wszyscy wstrzymują oddech, tak jak to ujął malezyjski oddział producenta.

Something 'A'waits you. #A2017liveunplanned

Opublikowany przez Samsung Mobile Malaysia na 26 grudzień 2016

Czy ja dobrze widzę krople wody? Wszyscy myślą już o tym samym – nowe Samsungi A będą wodoodporne. Czekamy więc z niecierpliwością na ich oficjalną premierę. Oby tylko gwarancja obejmowała zalanie

ŹRÓDŁOGsmArena
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułHTC Ocean Note z niesamowitą kamerą?
Następny artykułiPhone 7 nie sprzedaje się wystarczająco dobrze?
Przyszły student informatyki, przynajmniej w teorii. Człowiek z milionem pomysłów na minutę i komputerowy esteta, dla którego nawet kolor kondensatorów ma znaczenie. W głowie rządzi ścisły umysł, w sercu hula dusza humanisty. Pokaże wam świat technologii z perspektywy (bardzo) młodej osoby.