Aluminiowe obudowy, wodoodporność, czy kompaktowe wersje smartfonów, to tylko jedne z nielicznych trendów jakie narzuca nam rynek urządzeń mobilnych. Już od dłuższego czasu wielu internautów spekuluje odnośnie wyglądu niektórych smartfonów, wśród nich najnowszego iPhone’a 8.

 

Słyszeliśmy już, że najnowszy jabłkofony miałby mieć nowe wyświetlacze, a dodatkiem do tego może być bezprzewodowe ładowanie. W tej sprawie wypowiedział się analityk JPMorgan, Harlan Sur. Według niego firma Apple od ponad 2 lat współpracuje z koncernem Broadcom, czyli jedną z największych firm działających w obszarze półprzewodników wykorzystywanych w sieciach bezprzewodowych oraz szerokopasmowych.

Przejściówka iPhone 7 / fot. Apple

Amerykańska firma bardzo ostrożnie podchodzi do nowego rozwiązania, które mimo wszystko staje się pewnego rodzaju trendem na rynku urządzeń mobilnych. Apple cały czas ma „w pamięci” rynkową sytuacje związaną z Samsungiem Galaxy Note 7. Nadchodząca premiera iPhone’a 8 z pewnością przyniesie nam rozwiązania bliskie technologii ładowania bezprzewodowego. Co to będzie? Tego dowiemy się na samej premierze najnowszego i zapowiadanego flagowca.

Źródło: CNBC

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here