Słuchawki Audictus Conqueror skonstruowane są dla osób, które cenią sobie swobodę oraz dobrą izolację od otoczenia. Producent chwali się aktywną redukcją hałasu i pracą przez ponad trzydzieści godzin na jednym ładowaniu.

Audictus Conqueror to bezprzewodowe słuchawki wokółuszne. Z urządzeniami komunikują
się poprzez interfejs Bluetooth 5.0. Jednakowoż dołączony przewód USB-C – USB-A jako AUX oraz adapter USB-C – Jack 3.5mm rozszerzają ich kompatybilność na praktycznie wszystkie obecne na rynku urządzenia. Producent deklaruje, iż na pojedynczym ładowaniu słuchawki są w stanie pracować przez ponad 30 godzin.

Biorąc pod uwagę fakt, że model Audictus Conqueror posiada ANC, wynik ten może robić wrażenie. Dla osób, które nie chcą rozstawać się z ulubioną muzyką i jednocześnie wolą słyszeć dźwięki otoczenia przewidziano tryb Sound Passthrough, pozwalający na selektywne tłumienie dźwięków jednocześnie słysząc np. komunikaty na peronie czy też lotnisku.

Słuchawki wyposażono również w funkcję szybkiego ładowania w standardzie USB Power Delivery, który to już w pięć minut jest w stanie naładować sprzęt na kolejne pięć godzin
słuchania muzyki. W zestawie jest dołączony adapter USB-C do USB-A, więc znalezienie źródła prądu nie powinno być wyzwaniem.

Słuchawki bezprzewodowe Audictus Conqueror otrzymały dość grube nauszniki pokryte wysokiej jakości ekoskórą, zapewniając wysoki komfort oraz możliwość całkowitego odcięcia się od otoczenia. Wnętrza muszli skrywają przetworniki HiFi o średnicy 40mm i standardowym paśmie przenoszenia 20Hz – 20kHz.
Z kolei na zewnątrz nauszników znalazły się przyciski sterujące. Użytkownik może włączyć lub wyłączyć tłumienie hałasu, odebrać połączenie, wyregulować głośność czy zatrzymać/wznowić odtwarzanie. Producent pokusił się również o osobny przycisk do szybkiego przełączania pomiędzy sparowanymi urządzeniami. Audictus zadbał również o możliwość bezpiecznego przechowywania i transportu słuchawek dodając eleganckie usztywnione etui z wydzielonymi przegrodami na urządzenie i towarzyszące przewody.

Rynkowa premiera słuchawek Audictus Conqueror jest właśnie dzisiaj 29 czerwca w cenie 399zł, czym te stanowią bezpośrednią konkurencję dla ogromnie popularnych Arctic 5 od Steelseries. Należy nadmienić, iż opisywany produkt jest pozbawiony mikrofonu więc w ten należy zaopatrzyć się we własnym zakresie, jeśli będziemy go potrzebować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here