Aktualizacji czas zacząć. Na rynku mobilnym obserwujemy coraz większe ruchy z aktualizacją Android 6.0 Marshmallow. Tym razem magiczną piankę otrzymają klienci marki Alcatel dla modelu OneTouch Idol 3.

Rynek mobilnych urządzeń zaskakuje nas z dnia na dzień. Tym razem zaskoczyła nas firma Alcatel (dokładnie oddział USA), która poinformowała swoich klientów o aktualizacji urządzeń z rodziny Idol 3 (4.7) i Idol 3 (5.5). Francuska firma znana jest nam z dawnych lat, jednak teraz wracając do gry zaskakuje wszystkich klientów bardzo dobrymi urządzeniami za naprawdę przyzwoite pieniądze, czego dowodem są właśnie modele z rodziny Idol 3. Wiadomość jaką otrzymaliśmy z twittera jasno wskazuje, że aktualizacje do Androida 6.0 Marshmallow zostają już wysłane.

fot.twitter.com
fot.twitter.com

Niestety, ale z informacji oddziału amerykańskiego wiemy, że pianka na chwilę obecną pojawi się tylko i wyłącznie w USA w urządzeniach niebrandowanych (wolny rynek). Obserwując jednak politykę producentów z całą pewnością możemy stwierdzić, że dalsza część aktualizacji w niedługim czasie zostanie również udostępniona w innych krajach.

Źródło: Twitter

2 KOMENTARZE

    • @Lelo,

      Dziękujemy za komentarz. Odnośnie całej sprawy zwróć uwagę, że producent na chwilę obecną udostępnił aktualizację tylko w USA na wersję telefonów z wolnego rynku. Nie znamy dokładnej daty kiedy producent udostępni Marshmallow na pozostałe rynki w tym również na telefony operatorskie. Jeśli masz telefon pochodzący bezpośrednio od operatora to pamiętaj, że producent nie ma wpływu na to kiedy operator zaakceptuje dopuszczalny soft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here