Zostań testerem nowych Map Google na Androida!

0
Fot.Androidpolice.com /Cody Toombs

Jedna z najczęściej używanych aplikacji z mapami najprawdopodobniej niedługo dostanie aktualizację. Wygląda na to, że Google szykuje dla nas kilka nowości. Chcecie zobaczyć je jako pierwsi?

Jeśli jesteście zalogowani na swoje konto email na tej stronie klikając w link, dostajecie możliwość pobrania aktualizacji do aplikacji Google Mapy. Wystarczy zaakceptować zgodę na udział w testach. Aktualizacja map powinna pojawić się od razu do pobrania, ale Google uprzedza że może stać się to z kilkugodzinnym opóźnieniem. Z testów możecie w każdej chwili zrezygnować.

fot.technologiczna.pl
fot.technologiczna.pl

Aplikacja posiada wiele wzmianek wskazujących na wiadomości witające typu dzień dobry, czy dobry wieczór, wyświetlanych w zależności od aktualnej godziny. Tą cenną informacje uzyskaliśmy od redaktorów z Android Police, którzy zbadali kod źródłowy aplikacji.

Wersja beta aplikacji jak każde testy nie są pozbawione błędów, a uczestnictwo w testach ma na celu wyłapanie wszystkich nieprawidłowości aplikacji. Jesteście już testerami? A może właśnie się zapisaliście? Jeśli znajdziecie jakieś błędy piszcie w komentarzach!

Źródło: Google

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNowy Nexus od Huawei potwierdzony
Następny artykułXiaomi szykuje konkurenta dla Xperii Compact

Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo – spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.