Yuneec Breeze 4k – kompaktowy dron z trybem selfie

0

Producenci dronów w walce o klienta oferują wiele ciekawych funkcjonalności swoich latających maszyn. Firma Yuneec projektując niewielkiego drona Breeze 4k postawiła na opcję, która spodoba się entuzjastom tzw. Selfie. Takie ujęcie z drona z dowolnej odległości i perspektywy może zrobić wrażenie.

 

Yuneec Breeze 4k rozwija prędkość do 5m/s. Wyposażony jest w cztery bezszczotkowe składane śmigła, a za sprawą czujników optycznych i modułu GPS potrafi utrzymać obraną pozycję bez względu na panujące warunki atmosferyczne. W pełni naładowany akumulator wystarczy na 12 minut nieprzerwanego lotu. Zasięg drona to 100 metrów. Aerodynamiczna konstrukcja maszyny oraz chowane w czasie lotu podwozie sprawiają, że Yuneec Breeze 4k wygląda efektownie i cieszy oko.

Warto również zwrócić uwagę na dostępne opcje filmowania, których wspólnym mianownikiem jest kamera z wewnętrzną, elektroniczną stabilizacją obrazu i możliwością przełączania między trybem naturalnym, nocnym, RAV i saturacyjnym. Oprócz wspomnianego już Selfie mode mamy do dyspozycji tryb Orbit, który polega na tym, że dron obiera okrężną względem użytkownika ścieżkę oraz Follow Me, przy którym maszyna podąża za nawigatorem. Istnieje też możliwość zaplanowania trasy lotu, gdy przełączymy się w Journey mode.

– Drony to w większości bardzo zaawansowane gadżety, które służą do użytku rekreacyjnego, ale ich rozbudowane funkcje potrafią dostarczyć ogrom radości. Życie składa się z ulotnych chwil, dlatego tak bardzo chcemy być przygotowani, aby je w oryginalny sposób uwiecznić. Yuneec Breeze oferuje jakość nagrań 4k, możliwość strumieniowania wideo w rozdzielczości HD i wykonywania zdjęć 13Mpx, ale przede wszystkim opcję dzielenia się ze znajomymi multimediami nagranymi dronem we wszystkich popularnych social mediach, dzięki dedykowanej aplikacji na urządzenia z systemem Android i iOS – mówi Dariusz Rylski, Business Development Manager marki Yuneec w Nelro Data SA.

W zestawie wraz z dronem znajdziemy osiem śmigieł (cztery są zapasowe), cztery osłonki na śmigła, akumulator 1150mAh Li-Po i ładowarkę.

Yuneec Breeze 4k jest dostępny w cenie od 1.699zł w większości sieci detalicznej sprzedaży, takich jak RTV Euro AGD czy Komputronik.

 

Źródło: inf. prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTIP #3 – Jak uruchamiać i dbać o silnik w czasie silnego mrozu?
Następny artykuł10 lat temu Jobs zaprezentował światu iPhone’a…
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.