Xiaomi wchodzi na Allegro!

0

Jeszcze niedawno fani sprzętu firmy Xiaomi czekali na oficjalny kanał sprzedaży produktów z portfolio firmy w Polsce. Mamy dla Was dobrą wiadomość! Firma ABC Data, która jest oficjalnym dystrybutorem smartfonów w Polsce, uruchomiła w serwisie Allegro „Oficjalny sklep Xiaomi”.

 

Na Allegro można kupić na razie te same smartfony, które dostępne są w sklepach sieci X-Kom. Należą do nich: Xiaomi Mi 5, Xiaomi Redmi Note 3 Pro oraz Xiaomi Redmi 3S. Niedługo oferta zostanie rozszerzona o model Mi Max, który pojawił się niedawno na stronie Media Markt. Jeśli chodzi o ceny produktów, są one dostępne w takich samych cenach jak w sklepach X-Kom i wynoszą:

Xiaomi Mi 5 (3 GB RAM/32GB pamięci) – 1799 złotych
Xiaomi Redmi Note 3 Pro (2 GB RAM/16 GB pamięci) – 999 złotych
Xiaomi Redmi 3S (2 GB RAM/16 GB pamięci) – 699 złotych

259a5ea7fd

Jeśli planowaliście zakup urządzenia koniecznie dajcie znać, czy kupicie go w oficjalnej polskiej dystrybucji, czy będziecie szukać oszczędności i zamawiać telefony z Chin?

Źródło: Oficjalny sklep Xiaomi

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułiPhone 7 spalił samochód
Następny artykułPoznań Game Arena 2016 – co można zobaczyć
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.