Wzrost sprzedaży telefonów Huawei

0
fot.consumer.huawei.com

Całkiem niedawno wspominaliśmy Wam o nowych pomysłach na reklamę Huawei. Wszystko wskazuje na to, że ich strategia marketingowa jest dobra, a zaufanie do marki cały czas wzrasta, w szczególności do flagowców P8 i P9.

 

Chiński producent zaprezentował wyniki sprzedaży swoich smartfonów. Huawei odnotował bardzo duży wzrost sprzedaży nie tylko w Polsce ale i na świecie. Jak poinformował nas portal zdnet całkowita liczba dostarczonych telefonów P9 i P9 lite wynosi 2,6 miliona na całym świecie.

fot. Huawei
fot. Huawei

Przykładowo we Francji wzrost sprzedaży nowych modeli w stosunku do zeszłego roku wynosi aż 1000%. Firma odnotowała w Polsce zwiększenie zamówień o 400% w porównaniu do 2015 roku. Koncern zyskuje coraz większe zaufanie, a ich produkty zwracają uwagę dobrą specyfikacją oraz ładnym i solidnym wykonaniem. Wygląda na to, że wybór Roberta Lewandowskiego na ambasadora marki w Polsce się bardzo opłacił. Nie zapominajmy, że na świecie globalnym ambasadorem Huawei jest Lionel Messi. Czy chińczykom się to opłaca? Wydaje mi się, że odpowiedź jest oczywista.

Źródło: zdnet.com, Huawei

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRóżowy Samsung Galaxy S7 i S7 Edge w ofercie Sferis
Następny artykułOnePlus 3 to nowy chiński flagowiec
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.