Wystartował nowy konkurs w ramach kampanii #CreateAsUs

0

Prowadzona przez firmę ASUS kampania #CreateAsUs odzwierciedla jej kreatywne podejście do technologii. Konkurs składa się z trzech, tygodniowych pojedynków i finału. Zgłoszenia przyjmowane są na stronie www.createasus.pl. Faza eliminacji zakończy się 7 marca.

 

Skierowany jest on do osób związanych z designem, projektowaniem i grafiką, które swobodnie poruszają się w dziedzinie digital paintingu, a zwłaszcza tych, które lubią brać udział w rywalizacjach speed paintingowych.

W czwartym już etapie kampanii #CreateAsUs producent sprzętu elektronicznego zaprasza użytkowników do rywalizacji w ciekawym gatunku sztuki cyfrowej jakim jest speed painting. Cieszy się on dużą popularnością ze względu na multimedialny charakter. To metoda malowania w ograniczonym czasie z wykorzystaniem nowych technologii jak m.in. tablety czy urządzenia 2w1. Proces tworzenia na cyfrowym płótnie jest rejestrowany w czasie rzeczywistym w sposób umożliwiający śledzenie poszczególnych etapów. W efekcie uzyskujemy przyśpieszony film z przygotowywania ilustracji, od początku do końca – kilka godzin oglądamy w około 3 minutowym materiale, często wzbogaconym o ścieżkę dźwiękową.

Konkurs ASUSa składa się z trzech bitew eliminacyjnych, których zwycięzcy zostaną zaproszeni do finału. Każda bitwa potrwa tydzień, a zostaną rozegrane w dniach 15 lutego 7 marca br. Finał zaplanowano na drugą połowę marca br. Finaliści w ciągu dwóch godzin zmierzą się z tematem, który poznają dopiero na miejscu. Jury z Darkiem Zabrockim na czele wybierze najlepszą pracę. Szczegóły konkursu, dodatkowe informacje, jak i formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie http://createasus.pl/.

Nagroda główną w konkursie jest najnowszy laptop ASUS ZenBook 3 UX390, którego cechuje wyjątkowe wzornictwo, waga poniżej jednego kilograma i smukły profil. Urządzenie jest niezwykle wydajne i mobilne, a więc sprzyja realizowaniu swoich pasji dosłownie wszędzie. Wśród nagród pocieszenia znalazły się smartfony firmy ASUS – ZenFone 3 i ZenFone 3 Max.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułShowMax, czyli nowy serwis VOD dostępny w Samsung Smart TV
Następny artykułWar Thunder – w grze pojawiają się nowe jednostki
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.