War Thunder – w grze pojawiają się nowe jednostki

0

Gaijin Entertainment ogłosiło zakończenie zamkniętych testów nad japońskimi jednostkami pancernymi w grze War Thunder. Do rozgrywki trafiło 30 konstrukcji naziemnych, wykorzystywanych przez całkiem nową nację – Cesarstwo Japonii.

 

Dzięki aktualizacji 1.65 „Ścieżka Samuraja” gracze przejęli stery pojazdów powstałych jeszcze przed wybuchem II Wojny Światowej i czołgów z okresu tzw. „Zimnej Wojny”. Od dziś kraj „Kwitnącej Wiśni” systematycznie wzbogacać się będzie o kolejne maszyny.

Japońskie drzewko, już na starcie, oferowało wszystkie typy jednostek: czołgi lekkie, średnie oraz ciężkie (premium), działa samobieżne i przeciwlotnicze, czy amfibie, takie jak Typ 2 Ka-Mi. Pojawiły się także czołgi o specjalnych walorach bojowych, jak Chi-Ha wyposażony w działo morskie kalibru 120 milimetrów. Pierwszym pojazdem, który rozszerzy możliwości naziemnej armii Japonii, będzie działo przeciwlotnicze Typu 87.

 

Typ 87 w War Thunder przejmie rolę mobilnej platformy przeciwlotniczej w V erze japońskiego drzewka. Działka plot. Kalibru 35 milimetrów spiszą się znakomicie nie tylko przeciwko wrogim samolotom. Dzięki specjalnym pociskom przeciwpancernym skutecznie stawią opór w walce ze słabiej opancerzonymi jednostkami naziemnymi. Lekki pancerz i wysoka mobilność pozwoli na szybkie zmiany pozycji i flankowanie przeciwników.

Wkrótce w War Thunder pojawią się także kolejne pojazdy Japonii, m.in. czołgi dysponujące wieloma wieżami i mobilne platformy wyrzutni PPK. Wsparcie otrzymają również pozostałe nacje, które wzbogacą się o dodatkowe samoloty oraz jednostki naziemne.

 

Źródło: inf. prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWystartował nowy konkurs w ramach kampanii #CreateAsUs
Następny artykułTen zbiór GIF-ów pomoże Ci w nauce języka migowego
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.