Ultrapanoramiczny monitor z G-SYNC od AOC

0

Rynek produktów przeznaczonych dla graczy, wciąż się powiększa. Nie tylko myszka czy klawiatura ma znaczenie. Niezbędny jet też dobry monitor. Firma AOC przedstawia AG352UCG – ultrapanoramiczny monitor z gamingowej serii AGON, wyposażony w technologię NVIDIA G-SYNC.

 

AG352UCG oparto na matrycy MVA o promieniu zakrzywienia 2000 mm. Jej przekątna wynosi 35 cali, a rozdzielczość 3440 x 1440 pikseli przy częstotliwości odświeżania 100 Hz. Jest to monitor ultrapanoramiczny (21:9), charakteryzujący się pełnym pokryciem palety barw sRGB.

Z myślą o graczach zaimplementowano w nim poniższe technologie:

  • NVIDIA G-SYNC dla wyeliminowania rozrywania obrazu,
  • NVIDIA Ultra Low Motion Blur (ULMB) redukującą rozmycie obrazu,
  • Shadow Control rozświetlającą najciemniejsze obszary w grach, bez wpływu na resztę wyświetlanej sceny,
  • Low Blue Light zmniejszającą ilość emitowanego potencjalnie szkodliwego niebieskiego światła,
  • Flicker Free minimalizującą migotanie obrazu.

Monitor dysponuje sterowalnym podświetleniem tylnej oraz dolnej części obudowy. Użytkownik może wybrać pomiędzy trzema stopniami iluminacji w kolorze zielonym, czerwonym lub niebieskim, albo całkowicie wyłączyć diody.

Solidna metalowa podstawa Ergo Base pozwala na obracanie panelu w poziomie (swivel) oraz regulację jego wysokości i kąta nachylenia. Na jej zwieńczeniu znajduje się uchwyt ułatwiający przenoszenie całego monitora.

Specyfikacja techniczna:

Wszystkie modele monitorów AOC podlegają 3-letniej gwarancji producenta. Cena monitora AOC AG352UCG wynosi 3 899 zł brutto. Do sprzedaży trafi w marcu.

 

Źródło: inf. prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPowrót do przyszłości z futurystyczną deskorolką Yuneec
Następny artykułUwaga na fałszywe bony na Facebooku
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.