Tracer GAMEZONE Illuminato – nowa klawiatura mechaniczna

0

Tracer GAMEZONE  wprowadził do sprzedaży kolejną klawiaturę mechaniczną – Illuminato. Produkt został stworzony przede wszystkim z myślą o użytkownikach szukających ergonomicznego, wygodnego sprzętu w rozsądnej cenie.

 

Jest to sprzęt łatwy do przetransportowania, wyposażony w mechaniczne przełączniki Outemu Blue i wielokolorowe podświetlenie LED RGB. Tracer GAMEZONE Illuminato oferuje inteligentny system anti-ghosting z gwarancją rejestracji do kilkunastu klawiszy jednocześnie. Illuminato została wyposażona w odłączaną podpórkę pod nadgarstki, która gwarantuje dłoniom dodatkowe wsparcie i stabilizację oraz zapewnia komfort użytkowania nawet podczas wielogodzinnych rozgrywek. Przełączniki Outemu Blue zapewniają niezwykle szybki czas reakcji w trakcie rozgrywki i znaczną trwałość użytkowania.

tracer_gamezone_illuminato_2

Programowalne przyciski, profile użytkownika oraz estetyczne i łatwe w obsłudze oprogramowanie pozwalają przypisywać funkcje do poszczególnych klawiszy oraz ustawiać makra zgodnie z bieżącymi potrzebami. Na makra przeznaczono 5 grup przycisków, które zapamiętują sekwencje do 31 komend. Dodatkowo klawiaturę wyposażono w kombinacje klawiszy do sterowania multimediami oraz blokadę guzika Windows.

Tracer GAMEZONE Illuminato to zdecydowany faworyt w kategorii jakość i cena, jeśli chodzi o klawiatury mechaniczne. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym osobom, które zaczynają przygodę z e-sportem. Stworzyliśmy dobry produkt w przystępnej cenie – mówi Artur Zaborowski, menedżer marketingu Tracer GAMEZONE. – Ta klawiatura to jakość, której poszukuje gracz, chcący wejść na wyższy poziom rozgrywki. Nowy produkt marki GAMEZONE powinien zadowolić każdego – profesjonalistę i amatora – dodaje Zaborowski.

tracer_gamezone_illuminato_1

Podświetlenie LED pozwala na wyróżnienie wybranych elementów (np. przyciski, sterowanie), jak również jest sposobem na nadanie ciekawej stylistyki. Zalety takiego rozwiązania najłatwiej doświadcza się w trakcie nocnych sesji przed komputerem. Efektowne podświetlenie, nadające ciekawy wygląd produktowi, jednocześnie ułatwia jego użytkowanie. Regulowane natężenie podświetlenia pozwala na dostosowanie funkcji do panujących warunków otoczenia i preferencji użytkownika.

Do dyspozycji gracza oddano sześć stopni podświetlenia i siedem różnych trybów podświetlenia: „oddychający, włącz, wyłącz, kręgów na wodzie, przeplatania, meteor oraz streamer”

Klawiatura Tracer GAMEZONE Illuminato jest już dostępna na polskim rynku. Można ją kupić w cenie od 245 zł w najpopularniejszych sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym.

Źródło: inf. prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWiko Robby – recenzja multimedialnego smartfona
Następny artykułOdłóż telefon
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.