Tidal i Deezer w urządzeniach Yamaha z systemem multi-room MusicCast

0
fot. Tidal Inc.

Yamaha wzbogaca system multi-room MusicCast o pełną kompatybilność z serwisami muzycznymi i rozrywkowymi Tidal oraz Deezer. Dostęp do tych platform internetowych zapewnią wszystkie nowe produkty z rodziny MusicCast, których sprzedaż rozpocznie się w 2017 r. Na drugie półrocze planowana jest aktualizacja dla pozostałych modeli Yamaha MusicCast, dzięki której również one zyskają możliwość obsługi wymienionych serwisów muzycznych.

 

Wprowadzając w sierpniu 2015 r. system MusicCast, Yamaha wzbogaciła możliwości urządzeń hi-fi i kina domowego o bezprzewodową wszechstronność multi-room. Wśród urządzeń kompatybilnych z tym rewolucyjnym systemem znajdują się głośniki bezprzewodowe, soundbary, amplitunery kina domowego, sieciowe wzmacniacze bezprzewodowe, amplitunery hi-fi oraz modele z serii PianoCraft. Oferując niezwykle szeroki wybór urządzeń różniących się możliwościami, ceną i jakością dźwięku, Yamaha pozostaje w grupie czołowych producentów, którzy wprowadzają innowacyjne funkcje i w pełni zaspokajają zmieniające się wymagania klientów na całym świecie.

 

Teraz, dzięki zintegrowaniu serwisów internetowych Tidal i Deezer z urządzeniami Yamaha, miłośnicy muzyki zyskują dostęp do niemal nieograniczonych archiwów muzycznych, jakie swoim użytkownikom zapewniają obie platformy. Dotyczy to również materiałów w jakości Masters. Za sprawą platform, które zapewniają dźwięk w najwyższej częstotliwości próbkowania, a także dzięki legendarnej technice Natural Sound Yamahy, użytkownicy urządzeń MusicCast mogą cieszyć się najwyższą jakością brzmienia podczas słuchania nagrań odtwarzanych za pomocą swoich sieciowych urządzeń audio.

Dotychczas ogłoszone modele Yamaha MusicCast 2017 z obsługą serwisów Tidal i Deezer:

Amplitunery AV: MusicCast RX-V483, MusicCast RX-V583, MusicCast RX-V683

Odtwarzacz sieciowy: MusicCast WXAD-10

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRecenzja kamery TP-LINK NC450
Następny artykułFortinet prezentuje: globalny raport zagrożeń informatycznych
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.