Thomas Wynn & The Believers prezentują “Man Out Of Time”

0

Nowy album formacji Thomas Wynn & The Believers , zatytułowany „ Wade Waist Deep” ukaże się w maju tego roku, a już dziś możemy zapoznać się z próbką twórczości zespołu. Sześcioosobowy skład z Orlando zaprezentował utwór „Man Out Of Time”, który pochodzi z zapowiadanego krążka.  

 

Zespół określa swoją twórczość jako połączenie southern rocka, folku z domieszką soul, R&B, a nawet gospel. Thomas Wynn & The Believers  mają na swoim koncie dwa albumy oraz całkiem pokaźną ilość koncertów , między innymi u boku: Cheap Trick, Gov’t Mule, Medeski, Martin & Wood, SIMO, Jason Isbell & The 400 Unit, Drive-By Truckers.

Lider zespołu, Thomas Wynn, zamiłowanie do muzyki odziedziczył po swoim ojcu, który to był perkusistą w zespole country, Cowboy. Sam Wynn natomiast grał na gitarze i basie w zespole kościelnym, podczas gdy jego siostra Olivia ( także członkini Thomas Wynn & The Believers) śpiewała w chórze w tym samym zespole. Więcej szczegółów na temat płyty „Wade Waist Deep” podamy niebawem. Album dostępny będzie w Polsce w maju dzięki Mystic Production.

Źródło: inf. prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNice Slice – najostrzejsza gra sezonu już dostępna
Następny artykułFarming Simulator powraca na konsole Nintendo 3DS i PlayStation Vita
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.