theHunter: Call of the Wild – wkrótce zapolujemy

0

Wydawca astragon Entertainment i Avalanche Studios ogłaszają oficjalną datę premiery imponującej rozmachem gry myśliwskiej z otwartym światem – theHunter: Call of the Wild, stworzonej przez szwedzki zespół Expansive Worlds. Zabawa w bezkrwawe, bo wirtualne łowy rozpocznie się dla graczy PC już 16 lutego 2017.

 

theHunter: Call of the Wild oferuje najbardziej wiarygodne doświadczenie polowania, jakie kiedykolwiek udostępniono graczom komputerowym. Pozwala wkroczyć w bogaty, tętniący życiem świat, w którym napotkać można zwierzęta wszelkiej maści – od masywnych bizonów, przez majestatyczne jelenie, po niezliczone ptactwo, gryzonie, a nawet owady! Każdy cal 50 mil kwadratowych przedstawionego świata stworzony został na potrzeby gry w opracowanym przez Avalanche silniku otwartych światów „Apex”, który już od dekady zapewnia nagrody wykorzystującym go emocjonującym grom akcji. O mocy silnika przekonali się już gracze mający styczność z tytułami takimi jak Just Cause czy Mad Max.

Oprócz samotnego podchodzenia zwierzyny, theHunter: Call of the Wild oferuje także wiele oryginalnych opcji gry wieloosobowej. W trybie współpracy lub rywalizacji zagra wspólnie nawet 8 graczy. To wyjątkowa okazja by wraz ze znajomymi zakrzyknąć “darz bór!” a po udanym polowaniu gawędzić o swych wirtualnych trofeach.

 

Źródło: inf. prasowe

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSony wstrzymuje aktualizację do Android Nougat
Następny artykułNowa hybryda NAVITEL T-700 3G Revolution – tablet z nawigacją

Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo – spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.