Super Mario Run na Androida już 23 marca

0
fot. IGN.com

Super Mario Run święci triumfy na iOS-ie. Nadszedł w końcu czas na wersję dla systemu Android. Już dzisiaj można się zarejestrować.

 

Super Mario Run to zręcznościowa gra, osadzona w legendarnym już świecie hydraulika z czerwoną czapeczką. Bohater przemierza poziomy biegnąc w prawą stronę, zaś gracz w odpowiednim momencie naciska na ekran, by skakał.

Oprócz debiutu na nowej platformie, Nintendo zapowiedziało aktualizację na telefony iPhone do wersji 2.0. Udostępniony bezpłatnie zostanie czwarty poziom oraz dodane zostaną nowe postacie. Premiera gry na iOS miała miejsce już w grudniu 2016 roku, lecz dopiero teraz fani, wyposażeni w telefony z Androidem, będą mogli w nią zagrać. Producent tłumaczy to kwestiami bezpieczeństwa, czyli, jak łatwo się domyślić, ogromnym piractwem, jakie ma miejsce na platformie Google.

Jeśli chcecie być na bieżąco, już teraz możecie zarejestrować się w Google Play, aby zostać poinformowanym o premierze Super Mariu Run.

ŹRÓDŁOAndroid Central
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułRecenzja kamery Airlive Smart Cube 300W
Następny artykułNowy przeciek, znamy kolory obudów i ceny Galaxy S8
Przyszły student informatyki, przynajmniej w teorii. Człowiek z milionem pomysłów na minutę i komputerowy esteta, dla którego nawet kolor kondensatorów ma znaczenie. W głowie rządzi ścisły umysł, w sercu hula dusza humanisty. Pokaże wam świat technologii z perspektywy (bardzo) młodej osoby.