Studio konesera, czyli Krychowiak, Boberek i Woronowicz o Samsung Smart TV

0

„Studio konesera” to nowy internetowy program kulturalny, w którym znane i lubiane osobistości rozmawiają o szeroko rozumianej kulturze, a także swoich ulubionych filmach i programach dostępnych w Samsung Smart TV. W trzech odcinkach zobaczymy Grzegorza Krychowiaka, Jarosława Boberka oraz Adama Woronowicza.

 

W rolę prowadzącego program wcielił się znany youtuber Jakub Dębski (Dem3000), który z niezwykłą dociekliwością prezentuje bogate zasoby Samsung Smart TV i sposoby korzystania z tej usługi. W trakcie rozmów stara się też poznać gusta zaproszonych gości. W pierwszym odcinku Grzegorz Krychowiak – piłkarz i koneser francuskiego „le YouTube” – opowiada o jednym ze swoich ulubionych dzieł filmowych. W kolejnych odsłonach Jakub Dębski rozmawia z Jarosławem Boberkiem oraz Adamem Woronowiczem m.in. o sztuce filmowej i wybitnych kreacjach aktorskich.

Samsung Smart TV to usługa, w której ogromnym zainteresowaniem cieszą się serwisy filmowe, takie jak Netflix, HBO GO, Film Box, Player, ale także YouTube, serwisy informacyjne i muzyczne. Jej największą zaletą – oprócz wysokiej jakości oferowanych filmów, seriali i informacji – jest swoboda wyboru. Użytkownik ogląda co chce i kiedy chce, a ramówka nie stanowi ograniczenia. Wystarczy podłączyć telewizor do internetu, aby przekonać się, że telewizory Samsung Smart TV to więcej niż telewizja.

Dzięki aplikacji Samsung Smart TV zdjęcia czy filmy można udostępniać z telefonu komórkowego czy komputera bezpośrednio na telewizorze. Dodatkowo, użytkownicy tabletów i smartfonów Samsung z funkcją Quick Connect (Szybkie połączenie) mogą wyświetlać treści z telewizora na swoim urządzeniu mobilnym.

Wszystkie odcinki „Klubu konesera” już teraz można obejrzeć online:
Odcinek 1 – Grzegorz Krychowiak
Odcinek 2 – Adam Woronowicz
Odcinek 3 – Jarosław Boberek 

 

Źródło: inf. prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPrzenośna muzyczna rozrywka od Manta
Następny artykułOrange zapłaci 30 mln złotych za przedłużanie umowy bez pytania
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.