SteelSeries przedstawia nowe akcesoria w rodzinie słuchawek Arctis

0

SteelSeries zaprezentował dziś nową linię akcesoriów dla rodziny słuchawek Arctis. Nowe urządzenia, posiadające śmiałe kolory i wzory, inspirowane grami wideo, przekształcają słuchawki Arctis w unikalne dzieła sztuki.

 

Biorąc to, co najlepsze od projektantów gier oraz ulicznych artystów, stworzyliśmy opaski, które łączą w sobie gry i kulturę, wyrazistość i piękno – komentuje Ehtisham Rabbani, CEO w SteelSeries. – Projekt Arctis i wizja lifestyle’owych słuchawek dla graczy zostają ostatecznie uzupełnione o ostatni element układanki. Zostaliśmy partnerem światowej sławy artystów, którzy przekształcili słuchawki Arctis w coś unikalnego. Nasze produkty wyglądają lepiej niż jakikolwiek inny zestaw słuchawkowy – dodaje Rabbani.

Uznani artyści, Lauren Asta i ThankYouX, zaproponowali niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju wzory. Asta dzieli swój czas pomiędzy San Francisco i siedzibą główną SteelSeries w Chicago. Proponując kolorystykę pałąka, pokazała, jak widzi i co znaczą dla niej gracze. ThankYouX wyrobił sobie markę na ulicach Los Angeles dzięki kolorowym, kultowym graffiti. Do powstania kolekcji pałąków, inspirację zaczerpnął bezpośrednio z samych słuchawek Arctis.

Firma SteelSeries współpracując z wybranymi artystami z grupy Design by Humans opracowała ekskluzywną serię opasek inspirowaną grami i kulturą graczy. Spośród przygotowanych 9 unikalnych wzorów, fani duńskiego producenta mają możliwość wybrać projekt, który trafi do sprzedaży jako pierwszy. Użytkownicy mogą oddać głosy na stronie.

Akcesoria do słuchawek Arctis można zakupić za 14,99 dolarów wyłącznie w oficjalnym sklepie producenta.

 

Źrodło: inf. prasowe

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKolekcjonerska edycja Persona 5 dostępna w polskiej dystrybucji
Następny artykułOkap szufladowy Mythos Pull-Out Touch z nagrodą iF Design Award 2017
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.