Star Conflict Heroes od dziś dostępny na Androidach

0

Targem Games i Gaijin Entertainment informują, że nowa gra mobilna z gatunku Space Action RPG Star Conflict Heroes, od dziś dostępna jest na urządzeniach z Andoridem.

 

W zaledwie 15 dni od momentu wypuszczenia na platformę iOS, Star Conflict Heroes zainstalowano ponad 200 000 razy i okrzyknięto jedną z najlepszych darmowych aplikacji w App Store. Teraz kapitanowie, obsługujący Androidy mogą dołączyć do tysięcy dowódców z iOS i rozpocząć budowę własnych flot.

W Star Conflict Heros gracze mogą odkryć 30 unikatowych pojazdów kosmicznych, eksplorować groźny świat oraz walczyć m.in. z kosmitami i piratami. Do każdej bitwy wybierają 4 okręty, z których każdy ma inne właściwości. Dodatkowo, kapitanowie mogą wzmocnić swoje oddziały za pomocą nowoczesnych technologii. Dostępne tryby gier zawierają bogatą w fabułę „Kampanię”, różne rodzaje „Wyzwań” i tryb „Areny” w którym użytkownicy mogli toczyć ze sobą pojedynki, zdobywać nagrody i galaktyczną sławę.

Pobierz Star Conflict Heroes teraz za darmo poprzez:

– Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gaijin.scm

– App Store: https://itunes.apple.com/app/star-conflict-heroes/id1165393158

 

Źródło: inf. prasowa

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKup pralkę i odbierz wyjątkowy zestaw do prania
Następny artykułSteelSeries na IEM Expo Katowice 2017 – poczuj moc atrakcji
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.