Sprzątanie bez kabli dzięki nowym odkurzaczom Samsung

0

Posprzątanie mieszkania w każdym zakamarku może kosztować dużo wysiłku i czasu. Na szczęście istnieją nowoczesne urządzenia, które sprawią, że domowe porządki staną się proste i przyjemne. Nowe bezprzewodowe odkurzacze firmy Samsung sprzątną każdą powierzchnię, a także dotrą do trudno dostępnych miejsc, dzięki możliwości odłączenia rączki.

 

Brak kabli, nieograniczony dostęp do wszystkich miejsc, łatwe przechowywanie, a także… zdrowszy kręgosłup – to główne zalety korzystania z odkurzaczy typu handstick. Aby maksymalnie ułatwić sprzątanie firma Samsung stworzyła nowe modele odkurzaczy, które gwarantują perfekcyjną czystość i wygodę.

Bez kabli, czyli wygodniej

Wielką zaletą odkurzaczy Samsung VS60K6050KW i VS60K6030KB jest wygoda sprzątania – za urządzeniem nie ciągnie się kabel, a więc nic nie ogranicza jego zasięgu. Dzięki mocnej, litowo-jonowej baterii możemy odkurzać mieszkanie nawet przez pół godziny. Odkurzanie w pozycji stojącej dodatkowo nie obciąża naszego kręgosłupa tak jak w przypadku tradycyjnych odkurzaczy, które wymagają zginania i schylania się. Odkurzacz sam utrzymuje się w pionie, dzięki czemu można przerwać odkurzanie bez potrzeby składania go, a po chwili rozpocząć dokładnie w tym samym miejscu. Obrotowa o 180 stopni budowa umożliwi natomiast łatwe manewrowanie i omijanie przeszkód. Dzięki mobilności bezprzewodowe odkurzacze Samsung idealnie nadają się do mniejszych, ciasno umeblowanych mieszkań. Ich przechowywanie jest nadzwyczaj proste – bez problemów zmieszczą się w każdej szafie.

Czystość w każdym zakamarku

Odkurzacze bezprzewodowe firmy Samsung pozwalają zarówno na sprzątnięcie każdej podłogi, jak i wyczyszczenie mebli lub tapicerki w samochodzie, dzięki odłączanej rączce, która dosięgnie także w trudno dostępne miejsca. W obu modelach rączkę można opuścić do poziomu podłogi, co ułatwia sprzątanie pod meblami. Dodatkowe wymienne części i końcówki sprawią, że urządzenie dotrze do trudno dostępnych szczelin, a nawet wysokich kątów. Siła ssąca odkurzacza jest trzy razy mocniejsza niż w standardowych odkurzaczach, a technologia EZ Clean daje możliwość łatwego i higienicznego pozbycia się śmieci – wystarczy pociągnąć za dźwignię i opróżnić pojemnik. Filtr wystarczy zaś tylko przepłukać, aby zapobiec zapychaniu się. Wszystkie te rozwiązania sprawiają, że odkurzanie jest o wiele łatwiejsze i bardziej wygodne.

Źródło: Samsung

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPonad połowa pracowników wykorzystuje telefon służbowy tak samo jak prywatny.
Następny artykułWszystko, co trzeba wiedzieć o czyszczeniu laptopa
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.