Słowo weszło w czyn – Roming w Play

0
play.pl

Już od jutra wszyscy klienci sieci Play będą mogli korzystać z nowej oferty roamingowej. Tak jak zapowiadał operator oferta obowiązuje tylko na terenie Unii Europejskiej.

 
Od 15 czerwca wszystkie pakiety minut, sms, mms czy Internetu będą obowiązywać tak samo w całej Unii Europejskiej jak w Polsce. W ofercie Formuła Duet M rozmowy i sms w Unii są bez limitu, a dodatkowo otrzymujemy 4,26 GB pakiet Internetu do wykorzystania na dwa numery. Klienci Formuły Biznes Box posiadają również rozmowy i sms bez limitu oraz pakiet Internetu o wielkości 2,47.

Limity w pakietach Internetowych są odpowiednio przeliczane w zależności od posiadanego abonamentu. Po bardziej szczegółowe informacje zapraszam na stronę sieci Play lub do kontaktu z Obsługą Klienta. Podsumowując jest to pozytywny krok na wakacje dla wszystkich abonamentów sieci Play.

Źródło: www.play.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułLaptop bez procesora i ramu – Mirabook
Następny artykułOstrzegamy przed oszustem – IP Group Robert Kałuża
Młody, niezależny realnie patrzący w przyszłość. Indywidualny charakter z dużą potrzebą wyrażania własnego zdania. Pozytywie patrzę w przyszłość, a do życia podchodzę z dużą ilością tolerancji. Informatyka daje mi możliwość wyrażania własnej osobowości i kreatywności połączonej z pasją.