Samsung zapowiedział Galaxy Unpacked 2017

0

Podczas rozpoczynających się targów MWC będziemy mieli okazję zobaczyć wiele nowych urządzeń. LG zaprezentowało nowego flagowca, Nokia przypomina o sobie nowymi modelami, a wiele prezentacji jeszcze przed nami. Samsung nie zaplanował premiery w Barcelonie, ale zadbał o to, aby nikt nie zapomniał o jego flagowcu.

 

Na oficjalnej stronie internetowej, Samsung umieścił zaproszenie na imprezę Samsung Galaxy Unpacked 2017, podczas której będziemy mogli zobaczyć Galaxy S8 oraz Galaxy S8+. Odbędzie się ona 29 marca 2017 w Nowym Jorku. Prezentacja rozpocznie się o godzinie 17:00 czasu polskiego.

W internecie pojawiło się już sporo informacji na temat nowego flagowca, ostatnio wyciekły też kolejne zdjęcia pokazujące nowy model. Czy podczas premiery producent nas czymś zaskoczy, czy potwierdzą się informacje które już znamy?

 

Pozostaje nam tylko czekać na oficjalną prezentację.

 

Źródło: Samsung

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułMWC 2017: Nokia 3, Nokia 5 i Nokia 6. Wiemy już wszystko
Następny artykułMWC 2017: Samsung Gear VR z kontrolerem zaprezentowany
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.