Samsung rezygnuje z Galaxy Note 6

0
fot.knowyourmobile.com

Od jakiegoś czasu pojawia się coraz więcej informacji o następny Nota 5. Znamy już pewne jego części takie jak autofokus na podczerwień, port USB-C czy skaner tęczówki oka. Jednak według najnowszych doniesień Samsung Galaxy Note 6 w ogóle nie trafi na rynek.

Spokojnie, następca Note 5 pojawi się na rynku, ale pod inną nazwą. Samsung bał się, że po dużym sukcesie Galaxy S7, potencjalni kupujący mogą uznać telefon z numerkiem „6” jako gorszy model, mimo iż zostanie zaprezentowany później. Oznacza to zrównanie ze sobą numeracji serii Galaxy S i Galaxy Note. Jako dodatkowy argument podaje się fakt, że Galaxy Note 7 będzie lepszą konkurencją dla iPhona 7, którego premiera zaplanowana jest na wrzesień.

„When Galaxy Note 6 that has its model number lower than Galaxy S7, which is the newest model, is released, it can give out a feeling that it is an outdated phone. It is known that Samsung Electronics has made the numbers same to unify a premium image”

Tak jak wcześniej wspominaliśmy nowy Note najprawdopodobniej zostanie zaprezentowany w sierpniu tego roku.

Żródło: etnews

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułApple w tarapatach. Indie przychodzą z pomocą
Następny artykułTap Strap – przenośna klawiatura
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Jestem zadowoloną właścicielką HTC 10. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.